.

.

MOSISO Нов Дизајн Водоотпорен Neoprene 13 инчен Лаптоп Ракав Торба Заштитен Патент Случај Покритие за 12.9-13.3 инчен Лаптоп/Компјутер

MOSISO Нов Дизајн Водоотпорен Neoprene 13 инчен Лаптоп Ракав Торба Заштитен Патент Случај Покритие за 12.9-13.3 инчен Лаптоп/Компјутер

DEN 623.52
Количината на стоката
Тековен


MOSISO Дијамант Пена водоотпорен Лаптоп/Лаптоп Торба Ракав
Компатибилен Со :
Повеќето 12.9 / 13/ 3.3 инчен Лаптоп/Лаптоп/Компјутер
Карактеристики :
* Внатрешни Димензии : 12.99 x 0.79 x 9.45 инчи (L x W x H); Надворешни Димензии : 13.78 x 0.79 x 10.04 инчи (L x W x H).
* Погоден за Mac Book Air 13, Про 13, зашто јас'Pad Про 12.9 (2015 Модел) , Microsoft Surface Книга 13.5 Инчен, Површината Лаптоп 2017, Dell Inspiron 13 5000 2 во 1, 2017 HP СПЕКТАРОТ X360 13.3 Инчен 2 во 1, HP Поток 13, HP Павилјон 14 * Карактеристики дијамант стил лесна заврши на влијанието пена баласт слој за судрат и шок апсорпција, го заштити вашиот компјутер од случајно гребнатини. * Дополнителни мали складирање торба торбичка, лесно за вас да го складирање глувчето /полнач / слушалка. * Тенок и лесен; не масовно на вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase ,ранец или други торба. * Топ-вчитување на патент на ракавот глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер. * MOSISO 1 година гаранција за секој торба.
Гаранција &Одржување : 1. Ние обезбедуваме 6 месеци замена и 12 месеци за одржување гаранции. 2. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети 3. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) враќање адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Откако се врати пакет примени, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО

Детални карактеристики

Големина:
12.9-13.3 inch
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Лагер Ракав
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MOSISO
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
12.9/13/13.3 инчен лаптоп/лаптоп
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
Платно
Применливи модели:
Macbook
Гаранција:
1 година
боја:
Грациозен сино/Сива/Розова/Виолетова/Црна
Функција:
Водоотпорен/Shockproof/Бришење Resistence
торба тип:
лаптоп/компјутер кеси
Како да се избере:
Pls се однесуваат на внатрешниот големина
13inch:
12.99 x 0.79 x 9.45 инчи (L x W x H)

Слични производи