.

.

Бренд нови оригинални лаптоп случај За Dell inspiron 13MF 7000 7378 7368 Дното случај покрие голема врата СИВА YKV69 0YKV69

Бренд нови оригинални лаптоп случај За Dell inspiron 13MF 7000 7378 7368 Дното случај покрие голема врата СИВА YKV69 0YKV69

DEN 1661.28
Количината на стоката
Тековен

Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Услови на продажба : Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.ќе добиете она што го гледате !
Гаранција : 1, DOA 30 работни дена. Нашите Работно Време : од понеделник до петок(Кинески Празници исклучени) 09 : 30 до 18 : 30( UTC+8 ) Сите одговори ќе бидат во рок од 24 часа (Саб. За нас : Ние сме професионален лаптоп делови на снабдувачот, на листата е не, вклучувајќи сите наши производи, ако ти треба било каков лаптоп делови или алатка, не може да се најде надвор од нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме испратете порака или контактирајте со нас онлајн. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди колку овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Рок на плаќање : Ние го прифаќаме aliexpress плаќање само, не ја прифатите ниедна капка превозот.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација или отворен спор, Негативна повратна информација не може да се реши сите проблеми. Изгубени поради undelivered адреса, тоа е одговорност на купувачот. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да се одржи редот.

Детални карактеристики

Големина:
13
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ЛУД ЗМЕЈ
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
AAM00
Материјал:
Алуминиум
Затворање Тип:
Hasp
Применливи модели:
AAM00

Слични производи