.

.

GZEELE Нов Лаптоп Долниот База Случај Покритие за Леново ldeaPad Z400 База на Шасија D Случај школка мали букви црна

GZEELE Нов Лаптоп Долниот База Случај Покритие за Леново ldeaPad Z400 База на Шасија D Случај школка мали букви црна

DEN 1151.52
DEN 1094.00
Количината на стоката
Тековен

Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Детални карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Број На Модел На:
Z400
Затворање Тип:
Не Патент
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Слични производи