.

.

Нови 14.1 LCD Екранот Панел Матрица N141C6-L01 LTN141BT01 LP141WP2.TLA1 B141PW04 За DELL Latitude E6400 1440x900 50 Пина

Нови 14.1 LCD Екранот Панел Матрица N141C6-L01 LTN141BT01 LP141WP2.TLA1 B141PW04 За DELL Latitude E6400 1440x900 50 Пина

DEN 2267.04
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.Ве молиме да користите редовни поштенски и ни даде на следење на број. Ако најдете производот не функционира нормално, ве молиме проверете два пати за да се потврди тоа и контактирајте со нас во прв пат. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите. Ви благодариме. Ако сте задоволни со производи по тестирање, тогаш може да се инсталира на вашиот компјутер.
Превозот Време :
1.TLA1 B141 PW04 За DELL Latitude E6400 1440x900 50 Пина
Стр roduct Опис : 14.1" • Резолуција : 1440x900 • Приклучок : 50 Пина • Осветлување : LED • Екран Крај : сјајна или мат • Обемот на снабдување : 1 x LCD • ве Молиме имајте во предвид : 1. И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние одбие било наплата за цел да предизвика и оштетување на производ поради вашата неправилна инсталација. За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Хонгконг Пост Воздух Mail : Тоа обично трае 12-30 работни денови , Бразил ќе
можеби трае повеќе денови за да се добие парцела. Сите на Следење на број ќе се обезбеди за проверка на превозот детали. Заменете нови и добро ако имаш лажни производи. Ве молиме остатокот увери купување. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е апсолутно точно екран за вашиот лаптоп. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Ние ќе ви понуди 90 дена гаранција. Пред вашата нарачка,или да контактирате со вашиот број на модел за да потврдите за вас , ако ви треба точниот модел или екран заврши,ве молиме оставете ни порака со вашата нарачка,во спротивно ние ќе ви испратиме компатибилен модел и случајни заврши. Клиентите треба да се плати за враќање превозот надомест. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба .

Детални карактеристики

Големина На Екранот:
Мат, Сјајни
Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
LTN141BT01 или целосно компатибилни модел
Компонента Тип:
лаптоп со екран

Слични производи