.

.

Z60M CPU Вентилатор Нов Бренд Лаптоп Ладење вентилатор За Леново Z60 Z60M Z61M вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот

Z60M CPU Вентилатор Нов Бренд Лаптоп Ладење вентилатор За Леново Z60 Z60M Z61M вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот

DEN 216.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Z60 Z60M Z61M
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
HengXC
USB Порти:
Никој
Апликацијата Лаптоп Големина:
Универзална
Тип:
Еден Фанови
Материјал:
Пластични
Производи Статус:
Акции

Слични производи