.

.

Лап-топ компјутери Замени на Процесорот Ладење Фанови Одговара За ASUS X451ca X551CA x451 x551 X551MA Лаптоп Процесор Кулер Фанови

Лап-топ компјутери Замени на Процесорот Ладење Фанови Одговара За ASUS X451ca X551CA x451 x551 X551MA Лаптоп Процесор Кулер Фанови

DEN 1915.20
Количината на стоката
Тековен

Политика на враќање е размени само,во сите случаи,Купувачот плаќа за превозот надомест на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.Нашата гаранција не ги покрива против неисправни изработка само,однесувањето на misusing и свесна штета ќе не одговара за гаранција за ништовно
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата купите контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или ниска ѕвезда позитивни feeback.
Опис На Производот
1.
Се враќа :
1.Продавачот се плати за resending такса. Целосно враќање на средствата ќе бидат обезбедени за секој неисправни,оштетени,погрешно предмети во рок од 30 дена.
Гаранција &Одржување :
1. Ако производот што сте го добиле е dfective во било кој начин,pls контакт со нас преку нашиот e-mail во рамките на гарантниот период.Ние нудиме 3 месеци гаранција за овие производи што се продаваат,и сите наши производи се inpected пред ние брод.Тестирани, Кои Работат
Превозот
Ние брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Ако добиете било каков проблем,pls контактирајте со нас. Лап-топ компјутери Замени на Процесорот Ладење Фанови Одговара За ASUS X451ca X551 CA x451 x551 X551 MA Лаптоп Процесор Кулер Навивачите 2.Ние не прифаќаме никакви врати производот без e-mail комуникација.ние ќе го замени истиот предмет тип за вас. Ние ќе се обидеме да ви помогне или да го реши секој проблем.Ви благодарам многу.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
QUETTERLEE
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Број На Модел На:
X551
Тип:
Еден Фанови

Слични производи