.

.

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Влошки ВЕНТИЛАТОР За SONY SVT11116FGS SVT11125CGS SVT11125CG SVT11125CV SVT11227 SVT112 Cpu Ладилник фан

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Влошки ВЕНТИЛАТОР За SONY SVT11116FGS SVT11125CGS SVT11125CG SVT11125CV SVT11227 SVT112 Cpu Ладилник фан

DEN 456.48
DEN 324.00
Количината на стоката
Тековен

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Влошки ВЕНТИЛАТОР За SONY SVT11116 FGS SVT11125 CGS SVT11125 CG SVT11125 CV SVT11227 SVT112 Cpu Ладилник фан
Квалитет Загарантирана ! ( ОДДЕЛЕНИЕ А++ )
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Влошки ВЕНТИЛАТОР За SONY SVT11116 FGS SVT11125 CGS SVT11125 CG SVT11125 CV SVT11227 SVT112 Cpu Ладилник фан

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Влошки ВЕНТИЛАТОР За SONY
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DBJBA
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Пакет:
Yes
USB Порти:
како Слика
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Тип:
Еден Фанови

Слични производи