.

.

2017 Нови латинска Танц Додатоци Црн Појас Tassel 180cm Tassel Хип Шамија Една Големина Стандард Morden За Жените DW1079

2017 Нови латинска Танц Додатоци Црн Појас Tassel 180cm Tassel Хип Шамија Една Големина Стандард Morden За Жените DW1079

DEN 475.20
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DW1079
Бренд Име:
Танчери Светот
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Жените Латинска Танц Додатоци
Вклучуваат:
1*Појас
активност:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот

Слични производи