.

.

Нови Пристигнување Латинска Танц Облечи За Жените Црна Газа Убава Облека, Женски Дама Roupas Де Franja Летни Фустани За Танцување 3213

Нови Пристигнување Латинска Танц Облечи За Жените Црна Газа Убава Облека, Женски Дама Roupas Де Franja Летни Фустани За Танцување

DEN 2304.00
Количината на стоката
Тековен


Како да се измери вашето тело?
а) Биста
*Ова не е вашиот градник големина!
*Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник)
*Да се релаксираат раце на страни
*Повлечете лента низ најголем дел од биста
б) Половината
*Најдете природни половината
*Ова е најмалиот дел од половината
*Обично околу 1 во. над папокот
*Чувајте лента малку лабава за да се овозможи за дишење соба
в) Хип
*Најдете на најширокиот дел на колковите
*Обично околу 7 во. подолу природни половината
*Лента треба да се четка во двете hipbones
d) Внатре нога должина

Детални карактеристики

Големина:
S, M
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ3213
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
активност:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Танго / Пасо doble / Бик
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
боја:
Црна

Слични производи