.

.

Латинска Танц Облечи Жени/Девојки Чипка Половината Ча Ча/Румба/Танго/Ballroom Облека За Танц Tassel Здолниште Еден Рамо Танц Облека

Латинска Танц Облечи Жени/Девојки Чипка Половината Ча Ча/Румба/Танго/Ballroom Облека За Танц Tassel Здолниште Еден Рамо Танц

DEN 2318.40
Количината на стоката
Тековен

"
Совети : 1cm=0.
Материјал : Spandex & Чипка & Tassel
Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
Бои : Црна / Црвена / Сина / Виолетова / Бела
Биста(cm)
Половината(cm)
Хип(cm)
Рамо(cm)
Фустан должина(cm)
Бесплатни Обичај
S
79-82
62-66
85-87
36
Крпа : 70+Tassel : 20
Бесплатни Обичај
М
83-86
67-70
88-90
37
Крпа : 70+Tassel : 20
L
87-90
71-74
91-93
38
Крпа : 70+Tassel : 20
XL
91-94
75-78
94-96
39
Крпа : 70+Tassel : 20
XXL
95-98
79-82
97-100
40
Крпа : 70+Tassel : 20
Бесплатни прилагодување Овој Фустан го Прифати Било која Големина Да се Прилагодите.393 инчен / 1inch=2. Ако не Можете Да Најдете Соодветен Големина Од Големината Табела, Може да се Направи со Цел,И Остави Свој Големина Информации : "Висина/Тежина/Рамо/Биста/Половината/Хип" Ние Ќе се Прилагодите Големина За Вас За Слободни. подолу природни половината
*Лента треба да се четка во двете hipbones
d) Внатре нога должина
.54 см
Како да се измери вашето тело?
а) Биста
*Ова не е вашиот градник големина!
*Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник)
*Да се релаксираат раце на страни
*Повлечете лента низ најголем дел од биста
б) Половината
*Најдете природни половината
*Ова е најмалиот дел од половината
*Обично околу 1 во.
Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристиките!
Стил : Латинска Танц Облечи (Пракса / Перформанси)
Повод : латинска / Ча ча / Румба / Самба / Џез
Совети : Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
JDQ3006
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Материјал:
Spandex & Чипка & Tassel
Бои:
Црна / Црвена / Сина / Виолетова / Бела
Вклучуваат 1 buc:
Се облекуваат
активност:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Каубој / Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.

Слични производи