.

.

4 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Рак Предници Со Морски Плодови Зема Hummer Предници

4 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Рак Предници Со Морски Плодови Зема Hummer Предници

DEN 143.52
DEN 136.00
Количината на стоката
Тековен

Карактеристики : Поставување на 4-Нерѓосувачки челик предници/зема во облик на Лажица крајот и tined крајот за подигање Мерки 16cm*1.2 см, исто Така, одлично за spearing маслинки и цреши во тегла миење на рацете се препорачува

Детални карактеристики

Flatware Тип:
Лажици
Број На Модел На:
hqq07
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SIBAOLU

Слични производи