.

.

15 Пос Терминал/Пос Системот/ Еп Сите Во Еден Пос Resisitive Екран На Допир Пос Машина Со Читач На Картички Црна

15 Пос Терминал/Пос Системот/ Еп Сите Во Еден Пос Resisitive Екран На Допир Пос Машина Со Читач На Картички Црна

DEN 21552.00
DEN 20474.00
Количината на стоката
Тековен

оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.ви благодариме! 5.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ако не и ние ќе напишам по случаен избор.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.потоа да се јавите на испорача канцеларија за да се справи со.
СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.15" Пос Терминал/Пос Системот/ Еп Сите Во Еден Пос Resisitive Екран На Допир Пос Машина Со Читач На Картички Црна
СОВЕТ : Овој модел не се вклучени клиентите екранот,ако треба и мора да плаќаат екстра 41 парче pls известување.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ComPOSxb
Број На Модел На:
POS1619
Почетен Датум:
До 2015
Сооднос На Контрастот:
500
Време На Одговор:
8ms
Функција:
USB Порта,на Екранот на Допир
Панел Тип:
TFT
Големина На Екранот:
15
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
LCD
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Резолуција:
1024 x 768
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Производи Статус:
Акции
Осветленоста:
350cd/m
Пиксели Теренот:
0.276 mm
Големина:
15 inch TFT LCD
ПРОЦЕСОРОТ:
J1900 Quad core 2.0 GHz
Меморија Поддршка :
2GB(до 4GB)
хард возачот:
SATA SSD 32GB
OS:
windows 7 тест верзија
опции:
Читач на картички,клиент dosplay
Интерфејс:
VGA+USB+RS232+LAN

Слични производи