.

.

SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Екран Шарки, L/R за HP 250 G6 250G6 TPN-C129 C130 15-БС бесплатен превозот

SSEA Нов Лаптоп, ЛЦД Екран Шарки, L/R за HP 250 G6 250G6 TPN-C129 C130 15-БС бесплатен превозот

DEN 959.52
DEN 912.00
Количината на стоката
Тековен


Количина : Пар (лево и десно еден)
* Состојба : Нова
*Рок на гаранција : 90 ден
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
lcd шарки
Број На Модел На:
250 G6 250G6 TPN-C129 C130 15-БС
Компатибилен Бренд:
за hp
Бренд Име:
SSEA

Слични производи