.

.

Најлон Рефлексивни Куче Поводник Милениче Обука Leashes Безбедност 6ft Долго планинарски Јаже Куче Води За Мали, Средни и Големи Кучиња

Најлон Рефлексивни Куче Поводник Милениче Обука Leashes Безбедност 6ft Долго планинарски Јаже Куче Води За Мали, Средни и Големи

DEN 527.52
DEN 475.00
Количината на стоката
Тековен


Најлон куче поводник Џвакање Отпорни Лесни премиум јаже никогаш нема да боли раката од вашиот кучешки другар влечење премногу тешко. Нашите поместена се справи со НЕ КИЛИМ ЗАПЕЧУВАТЕ ВАШИ РАЦЕ додека сеуште помагајќи ти да се одржува тесна чекање на вашиот кожен придружник. 6ft долго, само за да им даде на вашиот виршла доволно простор за лабава поводник одење и продолжен душкаат. Тешка должност, СУ ПО СИЛНА КЛИП КУКА која го обезбедува вашиот најдобар пријател никогаш нема да бега додека џогирање. Одлична ткаенини се направи тоа потешко за вашиот кутре да се џвака и да ги уништи оваа tether. Одличен за било куче, големина вклучувајќи Лабрадор Retriever Јоркшир Terrier Beagle Боксер Dachshund Poodle Chrysanthemum Булдог Alaskan Samoyed Пастир Дин Mu Златна Тибетската mastiff, само за да именува неколку. ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Ова јаже поводник ќе ви послужи како куче обука поводник и секогаш ќе се држи со сите вас на начин како вашиот кутре прераснува во тешка возрасни куче.
Големина

Детални карактеристики

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Функција:
Рефлексивни
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ ИЗВЕДУВАЧ
Тип:
Најлон Миленичиња куче поводник
Материјал:
Најлон
боја:
Сино/Црна/Црвена
Големина:
L
Поводник должина:
6ft(180cm)
Применливи Раси:
Идеална за мали, средни и големи кучиња

Слични производи