.

.

1920x1200 HD Текст Полн Колор LED Видео Процесор KS600, Поддршка NovaStar & Linsn Контролер

1920x1200 HD Текст Полн Колор LED Видео Процесор KS600, Поддршка NovaStar & Linsn Контролер

DEN 9600.00
Количината на стоката
Тековен


2) Ние ќе се обезбеди одржување за живот и задолжен за суровини само. 4 обичај PIP / POP display modes, која може да биде вклучено со притискање на едно копче
11. Слика Замрзнување функција
13. Ако не сте добиле вашата пратка со во 30days. Ние може да се обучуваат 2-3 луѓе за нашите клиенти. 24 / 7 Апликација

Производ Слики
МОЖЕ ИСТО ТАКА ДА БИДАТ ЗАИНТЕРЕСИРАНИ ВО СЛЕДНИВЕ ПРОИЗВОДИ!!!
Напредни Машина
Производ Сертификати
Пред-продажни Услуги
1. 2048 x 1152 или 2304x 816 аутпут за една машина
15. 2 LED Пренос Картички Вграден способност ( праќање картички се опционални )
20.
Ви благодариме за разбирањето!
Speficication
1. Лесна Префрлување, Бледнеат-во / Исчезнат-out префрлување & Мешавина префрлување по случаен влез на сигнали
9. AIAO( Било Во Било Надвор ) функција овозможува прикажување на било фаќањето слика во одредена област на екранот
14. Нашата цел е да се направи клиентите се во можност да работат LED систем и да се најдат решенија да се некои едноставни технички проблеми. Целосен дизајн RS232 команда за работа и поставување на
17. И како да го инсталирате на хардвер и софтвер :
1) Инсталација На Софтвер
2) LED Екран Секојдневно Одржување
3) Софтвер Проблем Третман
Пост-продажни Услуги
1. Технологија Обука
1) Ние нудиме технологија за обука за слободни, која содржи работата, обука и одржување
2) обука во фабриката.
3) Ние ќе ги испрати нашите инженери за вашата земја по пат на преговори. 10-битна Обработка
8. Како снабдувач, ние не сноси сите дополнителни увозни давачки или даноци во парцели во земјата на дестинација. Faroudja Ture Life Видео Подобрувач
4. Сајт За Обука
Три дена на четиридневната обука за цел да се добие Клиенти да знаат како да работат LED екран систем, како да се справи со општи проблеми. Нови Faroudja Вистинска Боја
3.Имајте предвид Различните пакети на Led модули можеби имаат некои разлика на бојата и осветлувањето , ве молиме да ги купите сите предводена модули на еден led екран на едно време.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
KS600
Бренд Име:
CNSRYLED
Екран функција:
Видео
Употреба:
Отворено
Цевка Чип Боја:
Полна Боја
Пиксели:
10мм
Влезен Напон:
AC 110 - 220V
Режим на внесување:
HDMI, VGA, DVI
Текст резолуција:
1920x1200dots
Гаранција:
2 Полни Години

Слични производи