.

.

Нов Стил Пенливи 6mm Шие Ознака 3Meters 2.3 mm ЕЛ Ладна Светлина Вар Зелена Неонски Led Лента DIY Трепка Автомобил Отворено со 5V USB Приклучок

Нов Стил Пенливи 6mm Шие Ознака 3Meters 2.3 mm ЕЛ Ладна Светлина Вар Зелена Неонски Led Лента DIY Трепка Автомобил Отворено со

DEN 208.32
DEN 179.00
Количината на стоката
Тековен

Нов Стил Пенливи 6mm Шие Ознака 3 Meters 2.3 mm ЕЛ Ладна Светлина Вар Зелена Неонски Led Лента DIY Трепка Автомобил Отворено со 5 V USB Приклучок
Спецификација :
Боја : Вар Зелена или Прилагодено Боја .
Жица со Дијаметар : 2.3 mm-здолниште
Објектот Тежина : 14g по Метар
Работна Температура : - 30~ 80 Степен
Живот Време : >50000 Часа
Пакет Вклучувајќи :
1pcs x 2.3 mm здолниште ЕЛ Жица
1pcs x DC-5 V USB Драјвер
Детали :
Боја Се Прикаже :
Примена :

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
прилагодено боја
Wattage:
3 Meters
Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Лента тип:
Круг 2-жица
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
LED Чип Бренд:
Epistar
Енергија:
Префрлете
Led Диоди Број/M:
1
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
2.3 mm здолниште ел жица поставена
LED Чип Модел:
ел жица
Потрошувачка на енергија (W/m):
0.3
Напон:
5V
Спецификации (монистра светлина / m):
1
Напојува со:
DC-5V
боја:
вар зелена
Место на Потекло :
Кина (Копно)
ЕЛ Жица со Дијаметар :
2.3 mm-здолниште
Функција:
Флексибилни и 360 Степени На Осветлување

Слични производи