.

.

Светло контрола сензор печурки ноќ светилка за деца со ЕУ plug сензор за движење LED ноќ светлина Затворен lampara

Светло контрола сензор печурки ноќ светилка за деца со ЕУ plug сензор за движење LED ноќ светлина Затворен lampara

DEN 379.20
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Сензор за светло led ноќ светлина, connectting со ѕидниот штекер Тоа автоматски ќе светне кога вашата соба е мрачна, и да го исклучите кога соба е светла. Идеална за дома, барови, кафулиња, ресторани, свадба, забава и други места, Тоа е прекрасно за вашата спална соба, бебе соба, купатило, ходник и други простории Топла жолта светлина не ќе affec вашиот сон Симпатична печурки форма ќе се направи вашата соба уникатна заштеда на Енергија и enviromental protection Пакување вклучува : 1 x Ноќ Светлина 1 x ЕУ приклучок

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни:
No
Напон:
220V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Обликот:
печурки
Број На Модел На:
P201702-Б3
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Halojaju
Енергија:
светлина
сертификација:
CCC
Тип На Батерија:
-
Тип:
Ноќ Светла
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Објект:
ѕидот светилка
Обликот:
печурки
Примена:
Затворен Осветлување
Наслов:
led светилка
Функција:
ноќта светилка деца
Тип На Производ:
тоалет светлина
Производот:
Lampara

Слични производи