.

.

IWHD Лофт Стил Ретро Шише Тапа водовод Ѕид Светилка Sconce Индустриски Гроздобер LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

IWHD Лофт Стил Ретро Шише Тапа водовод Ѕид Светилка Sconce Индустриски Гроздобер LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување

DEN 4944.00
Количината на стоката
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.5 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Макс 60 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Стакло Декорација Материјал Метална Боја Тела Боја Бронзена Нијанса на Боја Кафеава Боја Декорација Зелена Тежина Нето Тежина(kg) 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Стил Земја Лофт Заврши Сликарство Светлина Насока вградна светилка Димензии вкупна Висина 52 см вкупна Ширина (7. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Wemaintain високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% customersatisfaction! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со usimmediately ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние cansatisfactorily решавање на вашите проблеми.

Детални карактеристики

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Број На Модел На:
Лофт Ѕид Sconce
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Тип:
Обоено стакло
Примена:
Трпезарија
Материјал:
FRP
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
Стаклена Цевка Светилка
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
бронза

Слични производи