.

.

IWHD Лофт Lumiled Кристал LED Ѕид Светлото во Спалната соба Дома Осветлување Американскиот Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка Sconce Cristal Arandela

IWHD Лофт Lumiled Кристал LED Ѕид Светлото во Спалната соба Дома Осветлување Американскиот Индустриски Гроздобер Ѕид Светилка

DEN 7226.88
DEN 5998.00
Количината на стоката
Тековен

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Мини Стил Гроздобер Стил Заврши Другите Димензии вкупна Висина 20cm вкупна Ширина 16cm Целокупната Длабочина 12cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26/E27 Wattage по Сијалица Max4 W Сијалица Вклучени да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Кристал Тежина Нето Тежина(kg) 3kg Постојат повеќе светла во мојата продавница,добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Детални карактеристики

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,EMC,PSE,VDE,CCC
Тело Материјал:
Кристално
Боја На Каросеријата:
Јасно,Светло Сива,Црна
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Кристално
Гаранција:
3 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Трпезарија
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
Лофт Стил
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
Q943
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Слични производи