.

.

Минималистички Модерната LED Ѕид Светлина AC85-260V 12w Црна Акрилна Sconce Ѕид Ламба За Дневна соба и Спалната соба трпезарија Коридор Светилка

Минималистички Модерната LED Ѕид Светлина AC85-260V 12w Црна Акрилна Sconce Ѕид Ламба За Дневна соба и Спалната соба трпезарија

DEN 2399.52
DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен

Во случај на rush hour или национални одложување, ќе биде подолг од 60 дена, ве молиме да бидат љубезно ве молиме да се разбере. Ние препорачуваме да изберете International Express, вклучувајќи EMS/DHL/UPS-от ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се наплаќа од страна на вашата страна. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Во случај на производот се неподносливи дефекти, вклучувајќи валкано место, оштетување, ве молиме да ги фотографија на тоа за одобрување, ние ќе рефундирање на дека според.
Превозот
1. Превозот е голема главоболка за двете купувачот & продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно.
Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетна светилка за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред
Оставајќи повратни информации или да го применуваат спор
Ви благодариме за посетата на НАС!
. Ако дојде од Русија или Бразил, се надеваме дека ќе може да побарате од вашиот Пост Канцеларија за подобрување на нивната услуга. Ве молам прости што не може да се задржи 24hours онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. Ако не се примените стоки во 50 дена ( 10% стапка на Русија & Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте со нас да го бара за време прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде пошти должност, ниту Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.

Детални карактеристики

Wattage:
12W D24cm
Температура На Боја:
Топло Бела, Кул Бело
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
База Тип:
Оптоварување
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Боја На Каросеријата:
Црна
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
сертификација:
RoHS,CCC
Тело Материјал:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V,220V,110V
Техника:
Насликани
Карактеристики:
црна рамка модерната led ѕид светилка за спалната соба дневна соба и бања
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
1 години
Сенка Ветер:
До & Долу
Бренд Име:
СИНА ВРЕМЕ
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Shadeless
Број На Модел На:
СИНА ВРЕМЕ led светилка ѕид
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Име:
црна модерната led ѕид од светлина/светилка
Големина:
D24cm
моќност:
8-12w
Материјал:
акрил и метал
Светилка Боја На Каросеријата:
црна finihsed
Одговара:
5-10 метар квадратен
Примена:
дневна соба,спална соба,трпезарија,corrideo,кафе,студија соба,купатило...
боја на светлина:
Топло Бела или Кул Бело

Слични производи