.

.

Комбинација на Геометријата на Моделот Панталона 3D Испечатени Леопард Жените Leggings Работат Надвор Delicateness Мазна на Допир Молив Панталони Legging

Комбинација на Геометријата на Моделот Панталона 3D Испечатени Леопард Жените Leggings Работат Надвор Delicateness Мазна на Допир

DEN 699.36
Количината на стоката
Тековен


Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2"
XL
88cm/34.0"
XXL
92cm/36.
Комбинација на Геометријата на Моделот Панталона 3 D Испечатени Леопард Жените Leggings Работат Надвор Delicateness Мазна на Допир Молив Панталони Legging
F eature :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Миење : Рачно миење Само
Материјал : Полиестер/Spandex
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL
Боја : Како што е прикажано на слики
Пакетот вклучува :
1 x Leggings
Answer : ___________________________ Note : Драг Пријател,ве молиме овозможи 1-3 cmdiffers поради прирачник measuarement, ви благодариме.
Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка.
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Подолу е нашата испорака на соработка.И вие може да побарате од нас за да се пресмета право Изразат такса.6"
М
80см/31.5"
/
68cm/26.4"
L
84cm/33. Ви благодариме!
Големина
Мерење
Колковите
Биста
Половината
Должина
S
76cm/29.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.6"
* Упатство за мерење може да постои 1-2cm разлика.2"
/
80см/31.
Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.8"
XXXL
96cm/37.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
ОЕМ
Материјал:
Spandex,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
JUNVEVOOL
Стил:
Панк Стилот
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Чипка
Објектот Typs:
3D Жените Leggings
Стил:
печати leggings
Долги панталони:
3D панталони
Дебелина:
Нормално
Функција:
Тенок,bodyshape,им Помогнам на
Шема:
галакси печатење
Популарната Елемент:
funnky leggings
Сезоната:
Лето,Есен,Пролет,Зима
боја:
жените leggings
Материјал:
Полиестер, Spandex

Слични производи