.

.

Бесплатен превозот,плус големина Дупка Имитација фармерки leggings

Бесплатен превозот,плус големина Дупка Имитација фармерки leggings

DEN 844.80
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ydy df
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината

Слични производи