.

.

Нови Година Топла Есен Жени Висока Половината Шупливи Надвор Завој Leggings Секси Црна Хип Хоп Harajuku Слаби Протегала Клуб Партија Legging

Нови Година Топла Есен Жени Висока Половината Шупливи Надвор Завој Leggings Секси Црна Хип Хоп Harajuku Слаби Протегала

DEN 928.80
DEN 882.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 2016 Година Топла Есен Жени Висока Половината Шупливи Надвор Завој Leggings Секси Црна Хип Хоп Harajuku Слаби Протегала Клуб Партија Legging
Item Type : High Половината Leggings/Завој Legging
Боја : Црна
Стил : Европа
Големина : S M L XL
Материјал : Полиестер
Пакување : OPP Вреќа
Место на Потекло : Гуангжу, Кина

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Streetwear
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Број На Модел На:
висок половината leggings
Бренд Име:
OMILKA
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Црна
е-прилагодена:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Тип На Објект:
Завој Legging
Објектот Тип 1:
Секси Клуб Legging

Слични производи