.

.

Shutter Собранието Група за Canon 350D 400D Бунтовнички XTi Бакнеж X 20D 30D Дигитална Камера Поправка Дел

Shutter Собранието Група за Canon 350D 400D Бунтовнички XTi Бакнеж X 20D 30D Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 864.00
DEN 778.00
Количината на стоката
Тековен

Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
350D 400D
Бренд Име:
Луди RZX

Слични производи