.

.

5cm*5M Матирано Површината Анти Лизга Лента Абразивни за Скалите Оди Чекор Безбедност Лента Не Пропадна Безбедност се Снима НОВ

5cm*5M Матирано Површината Анти Лизга Лента Абразивни за Скалите Оди Чекор Безбедност Лента Не Пропадна Безбедност се Снима НОВ

DEN 287.04
DEN 232.00
Количината на стоката
Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ви Благодарам многу!!! ^-^
5cm*5 M Матирано Површината Анти Лизга Лента Абразивни за Скалите Оди Чекор Безбедност Лента Не Пропадна Безбедност Ленти
Safe лента : Anpro против пролизгување ленти се погодни за лизгава места, како што се подови, скали, патеки, скали, спортска опрема, forklifts,приколки и магацините.Безбедноста лента може да ве спречи да биде повредени во оние лизгава место Видливост во темница : сјајот-во-темно против пролизгување ленти може да го осветлите во ноќта, така што анти се лизга по скалите може да го намали ризикот на вкусовите над или лизгање за постари лица и дете Лесно да се сечат за да одговараат : Големина : 2'' ширина x 16.4' долго. Може да се намали оваа анти се лизга на зафат лента во соодветна големина за да се задоволат сите потреби на скали големини или кат димензија Лесен за употреба : се Направени од светски ранг, издржлив материјал, безбедноста ленти не't лесно да носат или солза, Само тргни исклучите поддршка и супер лепило ќе ги задржи цврсто во plac Не е лесно да остават лепило остатоци кога сакате да се преселат или отстрани безбедност против пролизгување ленти.
'

Детални карактеристики

Тип:
Лента
Лента Тип:
Филамент Лента
Број На Модел На:
WC0573B
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Слични производи