.

.

4pcs/поставите камерата Леќи на Камерата Заштитна Фолија Летало Тело Екран Филм Флексибилни Fiberglass Филм во Собата Мембрана за DJI ИСКРА

4pcs/поставите камерата Леќи на Камерата Заштитна Фолија Летало Тело Екран Филм Флексибилни Fiberglass Филм во Собата Мембрана

DEN 153.12
DEN 141.00
Количината на стоката
Тековен


4pcs/поставите камерата Леќи на Камерата Заштитна Фолија Летало Тело Екран Филм Флексибилни Fiberglass Филм во Собата Мембрана за DJI ИСКРА
Опис на производот Флексибилни Fiberglass Филм, со Висока Дефиниција & Висок Transmittance Бришење-доказ & Нула-доказ, ефикасно ги Штити Искра Ултра-тенки & Висок Transmittance, Nondestructive Квалитет на Сликата Точна Големина, Совршен Натпревар Пакување листа : 2 x DJI Искра Леќа Филмови ; 2 x DJI Искра Екран Филмови

Детални карактеристики

Бренд Име:
jmt
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Слични производи