.

.

Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба explosionproof безбедно Заштитник Кутија Отпорност на Топлина заштита од Радијација Џеб за DJI ИСКРА

Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба explosionproof безбедно Заштитник Кутија Отпорност на Топлина заштита од Радијација

DEN 128.16
DEN 118.00
Количината на стоката
Тековен


Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба explosionproof безбедно Заштитник Кутија Отпорност на Топлина заштита од Радијација Џеб за DJI ИСКРА
Ефект на сликите само,колет не вклучувајќи батерии :
Мали димензии :

Детални карактеристики

боја:
Големи, Мали
Бренд Име:
jmt
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Слични производи