.

.

Метални Врски Топката во Собата за Усогласување на Tarot TL45048 Trex 450 ПРО H45048 RC Хеликоптер

Метални Врски Топката во Собата за Усогласување на Tarot TL45048 Trex 450 ПРО H45048 RC Хеликоптер

DEN 288.48
Количината на стоката
Тековен

Опис
Метални Врски Топката во Собата за Усогласување на Tarot TL45048 Trex 450 ПРО H45048 RC Хеликоптер
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Детални карактеристики

Бренд Име:
RCMOY
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува

Слични производи