.

.

Метал Моторни Монтирање за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45089 H45089 РК ХЕЛИ

Метал Моторни Монтирање за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45089 H45089 РК ХЕЛИ

DEN 141.12
Количината на стоката
Тековен

Опис
Метал Моторни Монтирање за РК Усогласување на Tarot Trex 450 СПОРТ V3 TL45089 H45089 РК ХЕЛИ
Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Детални карактеристики

Бренд Име:
RCMOY
Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува

Слични производи