.

.

10 парчиња Висока Проѕирен Стоматолошки Литиум Dislicate Блокови Emax стакло керамичка блок за CEREC Стоматолошки Литиум Dislicate

10 парчиња Висока Проѕирен Стоматолошки Литиум Dislicate Блокови Emax стакло керамичка блок за CEREC Стоматолошки Литиум Dislicate

DEN 6835.20
DEN 6493.00
Количината на стоката
Тековен

Добро компатибилен многу cad cam мелење машини.5 мм B40 : 38*15*15mm ЗАБЕЛЕШКА : Постојат 4 типа на рачка на располагање, ве молиме дозволете ни да се знае кој тип ќе треба кога ќе го поставите цел, во спротивно, ние ќе испрати Тип А.
Врвен квалитет со целосна сертификација
Меѓународни познатиот бренд соработка
Време на испорака
Ние брод на сите нарачки во рок од 72 часа по вашата исплата заврши.
Царински Даноци
Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината.5, A4, Б1,Б2, Б3, Ц1, C2, C3, D2, Д3 BL3 Пакет Вклучуваат : 10 парчиња Стоматолошки Литиум Dislicate Блокови E max cad cam За Sirona Cerec Четири големини за избор : I12 : 15. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа.
3 Ако стоката се скршени ве молиме да ги фотографија и одбиваат да ги потпишат.5*11*13mm C14 : 18*13*15mm B32 : 32*14. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса, ние не се одговорни за тоа.
5 Ѕвезди Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек " 5 звезди ", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.
Инаку, ние ќе се во можност да одговорен за оштетување или кршење.
2 Ако стоката се во добра состојба, ве молиме пријавете го тоа. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!
Важно Потсетник
1 ве Молиме да се отвори картон кога ќе го примите пакетот и проверете дали стоката е во добра состојба пред курир испорака лисја.

Детални карактеристики

боја:
I12, C14, B32, B40
Број На Модел На:
I12, C14, B32, B40
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Големина:
15.5*11*13cm, 18*13*15cm, 32*14.5*14.5mm,40*15*15
Материјал:
стакло керамичка
боја:
А1 А2 А3 A3.5
Проѕирност:
ХТ LT
Име:
e.макс CAD CAM Литиум Disilicate Стакло Керамички Блокови
Примена:
Изработка на коронки, мостови, инлеи и фасети
Тип:
Стоматолошка лабораторија материјали

Слични производи