.

.

06192-ZW1-000 Нова Пумпа за Вода Impeller Услуга за Полнење за Хонда Outboard BF115/130 BF75/90

06192-ZW1-000 Нова Пумпа за Вода Impeller Услуга за Полнење за Хонда Outboard BF115/130 BF75/90

DEN 814.08
Количината на стоката
Тековен

Нови Wat er Пумпа Impeller Услуга за Полнење за Хонда Outboard BF115/130 BF75/90 06192-ZW1-000
Тоа беше се користи за резервни Уп : Хонда : 06192-ZW1-000 Сиера : 18-3250
Моторот тип : Сервис за Полнење беше се користи за : Одговара на Хонда BF115 A BF130 A BF75 A BF75 D BF90 A BF90 D
Оваа услуга комплет содржи : една пумпа за вода impeller еден О-Ринг еден impeller keyway еден impeller заптивка

Детални карактеристики

Бренд Име:
Врши надзор над
Производителот Дел Број:
06192-ZW1-000
Другиот Дел Број:
06192-ZW1-000
Осветленост Дел Број:
06192-ZW1-000
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните

Слични производи