.

.

2 ПАРЧИЊА 3мм + 2mm Автомобил Жици Конектор Pin Порака Extractor Puller Авто Терминал Отстранување Алатка со Пластична Рачка за Полнење За Ауди ФОЛКСВАГЕН

2 ПАРЧИЊА 3мм + 2mm Автомобил Жици Конектор Pin Порака Extractor Puller Авто Терминал Отстранување Алатка со Пластична Рачка

DEN 800.64
Количината на стоката
Тековен


Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме овозможи 1-10мм отстапување се должи на рачно мерење.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
AT0020499
Спецификација :
100% сосема нов
Име : Автомобил Терминал Отстранување Алатка
Специјално за отстранување на терминал блокови на автомобили и мотоцикли
Fitment : за било VAG сервис и одржување гаража или DIY техничар
Пластична рачка
Заштеда на време
Големини : 3мм&2mm
Боја : Жолта
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се провери и потврди оваа точка одговара на вашиот автомобил пред да го купите.
Пакетот вклучува : 2 парчиња x Автомобил Терминал Отстранување Алатка
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Лим Алатка За Удари Од Прекин:
2
боја:
Сребрена,Жолта
Тип на Лим Алатки:
Лим Алатки Сет

Слични производи