.

.

Бесплатен превозот SBR20LUU SBR20L 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи го блокирате

Бесплатен превозот SBR20LUU SBR20L 20mm линеарна топката имајќи слајд единица 20mm линеарна имајќи го блокирате

DEN 629.28
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. LUU протегала лизгачки блок
Број на модел : SBR20 LUU
Внатре дијаметар : 20mm
Пакет Содржина : 1 buc SBR20 LUU
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Тип : СДР . Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JARBLUE
Водич Ширина или Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
SBR20LUU

Слични производи