.

.

Бесплатен превозот SC13LUU SCS13LUU 13mm Линеарна Топката Имајќи XYZ Табела CNC Рутер 13mm подолго линеарни блок Линеарни водичи

Бесплатен превозот SC13LUU SCS13LUU 13mm Линеарна Топката Имајќи XYZ Табела CNC Рутер 13mm подолго линеарни блок Линеарни водичи

DEN 333.60
Количината на стоката
Тековен


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!.
Тип : Лизгачки блок
Број на модел : SC13 LUU SCS13 LUU
Внатре дијаметар : 13mm
Пакет содржина : 1pcs SCS13 LUU
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JARBLUE
Водич Ширина или Дијаметар:
13mm
Број На Модел На:
SC13LUU

Слични производи