.

.

Бесплатен превозот SBR25 SBR25UU 25мм Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

Бесплатен превозот SBR25 SBR25UU 25мм Линеарна Топката Имајќи го Блокира CNC Рутер

DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!.
Тип : СДР лизгачки блок
Број на модел : SBR25 UU
Внатре дијаметар : 25mm
Пакет Содржина : 1pcs SBR25 UU
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! (Ве молиме оставете порака!)
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JARBLUE
Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
SBR25UU

Слични производи