.

.

Прецизност струг workbench Прирачник за гравирање машина лизгачки табела Uniaxial продолжување слајд линеарна moduleKR100S 93-993mm

Прецизност струг workbench Прирачник за гравирање машина лизгачки табела Uniaxial продолжување слајд линеарна moduleKR100S 93-993mm

DEN 7152.00
DEN 6437.00
Количината на стоката
Тековен

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот производи во 45 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Pay Pal, Western Union, TT Сите поголеми кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Може да биде мој ВИП.
Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка.ние ќе ве контактираме без 24 часа со некои совети.
За акции Од
Ако купите нешто што е надвор од акциите. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина. Компанијата се придржуваат до подобрување на вредноста на клиентите како услуга , обликувањето на компанијата е сопствена вредност на услугата концепт, и се обврзува да обезбеди висок квалитет на производите и професионална техничка поддршка на клиенти.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Детални карактеристики

Водич Должина:
acualt удар 293, acualt удар 193, acualt удар 493, acualt удар 593, acualt удар 393, acualt удар 693, acualt удар 893, acualt удар 793, acualt удар 993, 100mm
Број На Модел На:
KR100s
Водич Ширина или Дијаметар:
16mm
Име на производ:
СДР Лизгачки Табела
боја:
Сребро.
Лизгачки Табела Materail :
6063 Авијација алуминиум
Додатоци:
handwheel кодот
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Завртка Род Дијаметар :
16mm
Завртка Род Теренот :
5MM(Може да се промени into10MM и 20MM)
Основна Плоча Дебелина :
11mm
Водич Должина:
300мм

Слични производи