.

.

ТОПЛА продажба 3D Печатач водич железнички поставува T8 Доведе завртка должина 1000mm + линеарна вратило 8*1000mm + KP08 SK8 SC8UU+ нут домување +спојка

ТОПЛА продажба 3D Печатач водич железнички поставува T8 Доведе завртка должина 1000mm + линеарна вратило 8*1000mm + KP08 SK8

DEN 3264.00
DEN 3068.00
Количината на стоката
Тековен

Води завртка :
тип 1 : презентација на завртка 1mm, доведе на завртка 1mm тип 2 : теренот на завртка 2mm, доведе на завртка 2mm тип 3 : теренот на завртка 2mm, доведе на завртка 4mm тип 4 : теренот на завртка 2mm, доведе на завртка 8мм тип 5 : теренот на завртка 2mm, доведе на завртка 12mm тип 6 : теренот на завртка 2mm, доведе на завртка 14mm
Ве молиме ИМАЈТЕ во кој Тип ќе треба или ние ќе ја испрати на ТИП 4
(Ние може да се намали било која должина како што побара и, исто така, може да се направи на обработка како вашиот цртеж.
Спојка :
Спојка : ( 4*8/ 5*8/ 6*8/ 6.35*8/ 7*8/ 8*8/ 8*10 )
Ве молиме ИМАЈТЕ во кој што треба или ние ќе испратиме D19 L25 5*8 спојка
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачани стоки
преовладуваат ! ( олово завртка во пик е на теренот 2mm , доведе 2mm )
Пакување Детали :
1pcs T8-1000-8 D Доведе Завртка ( Теренот 2 mm Доведе 8 mm ) 1pcs T8 Доведе Завртка Бакар Орев 1pcs Орев домување 1pcs Флексибилни Цевки D19 L25 5*8 2 парчиња KP08 2 парчиња 8 × 1000mm линеарна вратило 2 парчиња SC8 UU 4pcs SK8

Детални карактеристики

Бренд Име:
DDINIZI
Водич Ширина или Дијаметар:
8мм
Број На Модел На:
THSL-800-8D

Слични производи