.

.

Опремени Лист Душек Покрие Солидна Боја Пескарење Кревети и Постелнина Кревет Листови Со Еластична Бенд Двојно Кралицата Големина Bedsheet 160X200CM

Опремени Лист Душек Покрие Солидна Боја Пескарење Кревети и Постелнина Кревет Листови Со Еластична Бенд Двојно Кралицата Големина

DEN 863.04
DEN 440.00
Количината на стоката
Тековен


Топло прашува Име : Солидна Боја Опремени Лист Ткаенини : 100% Sueding Полиестер Влакна Големина : 90x190cm,100x200cm,120x200cm,135x200cm, 150x200cm,160x200cm,180x200cm,180x220cm,200x200cm. Опис : Подготвен Sheet X1 Piece. Карактеристики : Договор и модерен постелнина suite, избор, не се исти како ужива, што вреди да се има.

Детални карактеристики

Големина:
180x220x25cm 1Piece, 160x200x25cm 1Piece, 100x200x25cm 1Piece, 150x200x25cm 1Piece, 180x200x25cm 1Piece, 120x200x25cm 1Piece, 135x200x25cm 1Piece, 200x220x25cm 1Piece, 90x190x25cm 1Piece
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
ZY-02MMCSCL0505
тема count:
300TC
Стил:
Обична
Тежина:
0.27-0.6kg
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
Qiaolimao
Шема:
Обична Обоена
Тип:
опремени лист
одделение:
Квалификуван
Ткаенина Count:
60
Име:
Полна Боја Пескарење Опремени Лист
Големина 01 Опремени Лист:
90x190cm,100x200cm,120x200cm,135x200cm
Големина 02 Опремени Лист:
150x200cm,160x200cm,180x200cm,180x220cm,200x220cm
Се Применуваат Душек:
Високо 15-25CM
Ткаенини:
Sueding Полиестер Влакна
ткаенина процес:
Реактивен Печатење
Шема:
Sueding Процес
Стил:
Современа и договор
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен,Зима
Пакување:
Dustproof, Водоотпорен, Јане Пакување

Слични производи