.

.

Универзална CNC Мотоцикл Течност за Резервоар за Масло Првенство За Спорт Велосипед Улица Велосипед, Скутер Dirt Bike Употреба Со DOT4 Течност р3

Универзална CNC Мотоцикл Течност за Резервоар за Масло Првенство За Спорт Велосипед Улица Велосипед, Скутер Dirt Bike Употреба

DEN 767.52
DEN 729.00
Количината на стоката
Тековен


Карактеристики : ftermarket сјај 100% Нови боја : Црвено ,Златен,Сина ,Сива,Црна,ЗЕЛЕНА, ПОРТОКАЛОВА Количина : 1 buc материјал : CNC Алуминиум боја : Како на сликата покажуваат Погодни за сите мото бренд модели Fitment : мотоцикл Универзална додатоци За Kawasaki ktm Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli.. Пакет се вклучени :
1pcs x CNC мотоцикл МАСЛО ЧАША СО ЛОГОТО
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.
Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
имаме и други бои ,како сина , златна , црна, сребрена ,црвена , ако сакате да го други
бои, ве молиме оставете порака за да ни каже

Детални карактеристики

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
6cm
Специјални Функции:
МАСЛО ПРВЕНСТВО &
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
7.1cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Име На Модел:
FT-ОК-004B
Објектот:
мотоцикл МАСЛО ПРВЕНСТВО
Бои:
6 бои опции
Објектот бои:
Зелена

Слични производи