.

.

7/8 Прилагодливи Кожна Рачка Бар Костец мотор Кочница Спојки Држела Заштитник Guard за Yamaha yzf R1 R6 R125 R15 FZ16 FZ1

7/8 Прилагодливи Кожна Рачка Бар Костец мотор Кочница Спојки Држела Заштитник Guard за Yamaha yzf R1 R6 R125 R15 FZ16 FZ1

DEN 1294.08
DEN 1022.00
Количината на стоката
Тековен


Забелешки :
1. Купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците и ние ќе се направи замена или кредитна во зависност од нашите залихи
3.Ние брод на Aliexpress адреса. Ние мора да се разменат item(s) во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.Прифаќаме САМО Alipay и брод item(s) to Alipay е потврдена адреса
2. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
Превозот Термини :
Објектот ќе биде предаден од Кина по вашата целосна уплата е примена
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Ако бродот да Aliexpress адреса. Единица(s) врати и да се најде не-неисправни ќе бидат вратени на купувачот трошоци. Политика на враќање :
1.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во paypal е порака кога ќе се грижат за нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Опис на производот Детали за Производот : состојба : 100% сосема нов кол : 1 пар материјал тип : cnc алуминиум лесно да се инсталира бои : слики fitment Универзална,За повеќето мотор со 7/8" 22mm handlebar Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл кочница спојки држела заштита guard answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена, ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LG-002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Ширина:
1.97cm
Објектот Висина:
1.94cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Дијаметар:
0.59cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
мотоцикл лост guard
Motobike Направи:
Хонда
Година:
сите години
Функција:
лост guard
Fitment:
7/8 22mm Дијаметар Справи со Бар
Употреба:
Кочница Спојки Лост Заштита На Стража
Бои:
црно/сино/златниот/red/сребрена/црна/портокал/сива

Слични производи