.

.

7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki Јамаха Р3 R25 YZF R1 YZF R6 R10 Т-MAX500 TMAX530

7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki Јамаха Р3 R25 YZF R1 YZF R6 R10 Т-MAX500 TMAX530

DEN 1292.16
DEN 1021.00
Количината на стоката
Тековен

Сликите се за повикување само.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во paypal е порака кога ќе се грижат за нас. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Превозот Термини :
Објектот ќе биде предаден од Кина по вашата целосна уплата е примена
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да платите дополнителна наплата. Начин На Плаќање :
1.
Опис на производот Детали за Производот : состојба : 100% сосема нов кол : 1 пар материјал тип : cnc алуминиум лесно да се инсталира бои : слики fitment Универзална,За повеќето мотор со 7/8" 22mm handlebar Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл кочница спојки држела заштита guard answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена, ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање. Ние мора да се разменат item(s) во рок од 14 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Политика на враќање :
1.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.

Детални карактеристики

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LG-002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
5.51inch
Објектот Ширина:
1.97inch
Објектот Висина:
1.97inch
Објектот Тежина:
0.24kg
Објектот Дијаметар:
0.59inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Кочница Спојки Држела Заштита На Стража
Motobike Направи:
Ducati
Година:
сите години
Објектот:
мотоцикл Кочница Спојки Држела Заштита на Стража
Објектот Боја:
црно/сино/златниот/red/сребрена/црна/портокал/сива
Fitment:
За DUCATI 1199 1299 1199S 1299S 1199R 1299R 2012 2013 2014
Тип:
Мотоцикл Заштитник Handlebar
Функција:
Кочница Спојки Лост Заштита

Слични производи