.

.

Отворено Тактички Вест Mens Воена Прилагодливи Борба Против Напад Плоча Превозникот Лов Вест Битка На Поле Airsoft Molle Waistcoat

Отворено Тактички Вест Mens Воена Прилагодливи Борба Против Напад Плоча Превозникот Лов Вест Битка На Поле Airsoft Molle Waistcoat

DEN 3672.00
DEN 1836.00
Количината на стоката
Тековен

Главни Карактеристики :
- Висок квалитет 600 D оксфорд материјал, посилни затегнувачка цврстина и отпорност на абење, комфорни и издржливи.
- Напред и назад донесе molle дизајн, лесно може да го носи други мали уреди.
- Рамо и половината страна дел донесе магијата лента и тока дизајн кој овозможува да се носат и полетување оваа тактичка вест брзо и удобно.
- Со 3 монтажни додаток вреќи за да се исполнат различни чување треба.
- Еден од додатокот кеси донесува голема магија лента дизајн, каде што можете да ги залепите значка како ваша идентификација.
Answer : ___________________________ Note : оваа тактичка вест одговара за луѓето помалку од 100kg. Половината може да се прилагоди од страна на прилагодливи рака на страна и max периметар е 112cm / 44 инчи. Стил : Маскирна/Полето Игра Пакет тежина : 1.4 kg
Ве молиме Имајте во предвид : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори (на пример модели, settings (подесувања), избор на бои, панел-тип екран сјајот, итн), производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени .

Детални карактеристики

Сезоната:
Лето,Зима,Пролет,Есен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
CLUSGO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Најлон
боја:
Црна,Зелена,Песок ,КП, ACU,Woodland

Слични производи