.

.

ROCOTACTICAL Снајперист Tog Ghillie Одговараат на Фондацијата Маскирна Воена Ghillie Јакна за Воени Airsoft Хидратација Компатибилен

ROCOTACTICAL Снајперист Tog Ghillie Одговараат на Фондацијата Маскирна Воена Ghillie Јакна за Воени Airsoft Хидратација Компатибилен

DEN 2332.80
DEN 1633.00
Количината на стоката
Тековен


ROCOTACTICAL Снајперист Tog Ghillie Одговараат на Фондацијата Маскирна Воена Ghillie Јакна за Воени Airsoft Хидратација Компатибилен
Материјал : Памук База + Најлон Мрежа + KAM Тока
Производ Карактеристики
Една Големина Која Е Идеална За Повеќето
Прилагодливи градите тензија рака
Повеќе тензија кабли низ за одговара на вредноста
Најлон мозок е бар-tacked во текот на целиот надворешната школка за да се приспособат на употребата на зеленило и влакна гарнитури
Вентилација изграден во страни на хауба за вентилација и визуелно набљудување
Се вклопува overtop повеќето тактички шлемови
Тактички Апликации
ЛП/ОП
Сила Заштита
Извидување/Интелигенција
Кои се движат
Надзор
Напред Набљудување
Dismounted Патрола
Заседа
Целна Beaconing
Опции во Боја : Црна/Кафеава
Пакетот Вклучува : 1 x Ghillie База на Фондацијата

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ROCOTACTICAL
Материјал:
Полиестер

Слични производи