.

.

EMERSON Тактички Воен Свитлива Списание Маг Депонија Капка Торбичка Половината Лов Торба

EMERSON Тактички Воен Свитлива Списание Маг Депонија Капка Торбичка Половината Лов Торба

DEN 1142.40
DEN 1085.00
Количината на стоката
Тековен


EMERSON Тактички Воен Свитлива Списание Маг Депонија Капка Торбичка Половината Лов Торба
Обликот е печат животот за заштеда на airbag стил, се отвори по брза-тип клип клип торба! Морнарица ПЕЧАТ EOD С С FR сили се користи. Играчи пријатели мора да Тежина : 178g Боја : 7 бои за вашиот избор, (KH AOR2 FG 1000 D) Големина : 7cm(L) x 6cm(W) x 14cm(H) Висока Густина Најлон Конструкција Со molle прилог затворање, лесно да се отвори и затвори Солиден Издржливост и Лесни Сила Пошта ќе ги задржи сите вашиот опрема заштитени на готовс Може да биде ставен на вест и се одржува во место со прилог засилен ремени Совршен за надворешна играта користете Боја : Multicam AOR1 Материјал : Cordura500 D Функција : Од САД ТКАЕНИНА
(KH AOR2 FG 1000 D)
Среќен шопинг и среќен расположение!

Детални карактеристики

боја:
CB, KH, AOR2
Тип на спорт:
Лов
Бренд Име:
emersongear
Материјал:
Најлон

Слични производи