.

.

Хотел Влезот арт деко, Црна Лустери за кафе продавница трпезарија индустриски леано железо Лустерот Foyer ходникот Led свеќи

Хотел Влезот арт деко, Црна Лустери за кафе продавница трпезарија индустриски леано железо Лустерот Foyer ходникот Led свеќи

DEN 13248.00
Количината на стоката
Тековен

превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна .
2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин.
Превозот начин
Дестинации
Превозот време
САД , Канада.

Детални карактеристики

Бренд Име:
regron
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Традиционалната
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
2
Карактеристики:
Затворен Осветлување
Број На Модел На:
Foyer светлина
сертификација:
CCC,CE,CQC
Напон:
110V,120V,220V,230V,240V,110-240V,90-260V
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
гроздобер,мансарда,Средоземното море

Слични производи