.

.

Висок Квалитет на Инка (Четири-Екран Фан) Производство Фаза Магичен Трик,Цвет Магија,Забава,Илузија,Магично шоу

Висок Квалитет на Инка (Четири-Екран Фан) Производство Фаза Магичен Трик,Цвет Магија,Забава,Илузија,Магично шоу

DEN 472.80
DEN 426.00
Количината на стоката
Тековен


5065587508344324 Повеќе US $ 3.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 71.70 /set US $ 20.35 /парче US $ 51.88 /парче US $ 99.00 /парче US $ 23.80 /парче US $ 28.99 /парче US $ 8.50 /парче US $ 46.00 /парче US $ 9.88 /парче US $ 12.99 /пакет Опис На изведувачи објасни четири триаголен екрани кои се поврзани заедно, што е со авион. Ќе биде четири триаголен екран опкружен со четири-агол инка, која може да се промени во цвет топка, шалови, хартиените пари, или мали повлече цвеќиња и други објекти. Погоден за close-опсег или сценски настапи, може да биде опкружен со толпа народ. Совети : брод се повлече цвет заедно како подарок Предупредување : 1). Некои реквизити може да има никакви Инструкции 2). Некои реквизити имаат само Кинески или Јапонски Настава. 3). Некои наставни видео во Кинески, можете да прочитате акција

Детални карактеристики

Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Професионални,Да Научат
Број На Модел На:
Y-98642
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ZQION
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Тип:
Различни Проп
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Предупредување:
далеку од пожар
Пластични Тип:
ПВЦ
Големина:
other

Слични производи