.

.

Трговија на големо 6pcs/Многу Мал Клипот (Трик+Dvd) од Страна на Џон Армстронг Картичката Магичен Трик,Додатоци,Фаза,крупен,Комедија,Илузии

Трговија на големо 6pcs/Многу Мал Клипот (Трик+Dvd) од Страна на Џон Армстронг Картичката Магичен Трик,Додатоци,Фаза,крупен,Комедија,Илузии

DEN 1680.00
DEN 1512.00
Количината на стоката
Тековен

Опис : Што добивате кога три од магијата е иновативни креатори (Mathieu Bich, Џон Армстронг и Гарет Томас) стави своите глави заедно? Оваа доверчив малку проп станува функција на неверојатен трик. Мали клипот се држи до една мисла-на бројот на картички, смета избор, и многу повеќе! Врз основа на концептот од Mathieu Bich, со дополнителни идеи од страна на Џон Армстронг и Гарет Томас, Мали Клипот е дека ретки реквизит кој е одеднаш смешни, неверојатна, и незаборавни. Најдобро од сите, рутината е во рамките на опсегот на почетник. На GIMMICKED Мали Клипот е специјално направени со рака. На GIMMICKED Мали Клипот не работат за вас да се создаде уникатен ефекти! Ги преземе нурнува и се изврши Мал Клипот! ТОА ДОАЃА СО ДВЕ МАЛИ PLUNGERS, DVD, И КУТИЈА ПАКЕТ. ИСТО КАКО СЛИКА КАКО ШТО СЛЕДУВА. СОВЕТИ : Повеќето од продавачот не вклучуваат DVD, тие само ја испратите по e-mail. Но, ние не, тоа е навистина најдобра цена за таков пакет. Се надевам дека ќе уживам во тоа. Слика :

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZQION
Материјал:
Дрво
Тип:
Стап
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
GP-121036
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Лебдат,Светкави,Исчезнуваат,Да Научат,Лесно Да Се Направи,Почетник,Фаза
Предупредување:
не се јадат
Големина:
One Size

Слични производи