.

.

2017 Есен Суштински Многу Секси Ниска Намали Backless Едно Парче Т-маица Жените Силна Водат Памук Обвивка Tee Мулти Бои

2017 Есен Суштински Многу Секси Ниска Намали Backless Едно Парче Т-маица Жените Силна Водат Памук Обвивка Tee Мулти Бои

DEN 1392.00
Количината на стоката
Тековен


Памук Ткаенини
Боја Сиво/Белата/Војска Зелена/Црна/Розова
Големина S-M
Дебелина Редовни
Тежина 0.15 kg
Други Еластичен
Мери со раце. Па така не може да биде 1-2 см грешка. Само за референца. Модел Информации : Висина 169 см Тежина од 50 kg Биста 88 cm Половината 60 cm Хип 89 cm Носи S големина. Големина Должина Плочка Биста Ракав Рамо S 62 72 54 34 М 63 76 55 35
2017 Есен Суштински Многу Секси Ниска Намали Backless Едно Парче Т-маица Жените Силна Водат Памук Обвивка Tee Мулти Бои

Детални карактеристики

Големина:
S, M
Бренд Име:
ле palais гроздобер
Материјал:
Памук,Модални
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Популарната Елемент:
Backless
Тип:
Тенок
Сезоната:
Есен
боја тип:
Пинк/Бели/Сиви/Војска Зелена
Големина:
S/M

Слични производи