.

.

Машка Мода 2018 Лето Блузи Tees Мажите Т-маица Молња Ретро Гроздобер Мотоцикл Biker Кафе Racer офанзива Т кошула

Машка Мода 2018 Лето Блузи Tees Мажите Т-маица Молња Ретро Гроздобер Мотоцикл Biker Кафе Racer офанзива Т кошула

DEN 719.52
DEN 612.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Слични производи