.

.

2018 пролет Блузи Топла Tees Цветни Печати маица Жените кошула Целосна SleeveV Деколте, Обичните t кошула Девојки Врвот Кошули gx69

2018 пролет Блузи Топла Tees Цветни Печати маица Жените кошула Целосна SleeveV Деколте, Обичните t кошула Девојки Врвот Кошули

DEN 979.20
DEN 754.00
Количината на стоката
Тековен


ГОЛЕМИНА должина на ракав рамо биста cm cm cm cm S 43 52 29 64 M 44 54 30 68 L 45 55 31 72 прирачник за мерење, мерење грешка на 2-3 CM

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
gx69
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи